Odszedł na emeryturę

Data publikacji 10.04.2017

Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji mł. insp. Marcin Szyndler, w dniu 7 kwietnia br., roku pożegnał odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne asp. szt. Jerzego Przasnyskiego, młodszego wykładowcę Zakładu Ruchu Drogowego .

Asp. szt. Jerzy Przasnyski pełnił służbę w Centrum Szkolenia Policji od kwietnia 2006 roku, od początku w Zakładzie Ruchu Drogowego. Wielokrotnie nagradzany za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Realizował zajęcia dydaktyczne na kursach podstawowych i specjalistycznych min. z zakresu kierowania ruchem drogowym, wykorzystania wideorejestratorów wykroczeń, czy doskonalenia techniki jazdy samochodem. Autor i współautor wielu artykułów i publikacji z zakresu ruchu drogowego.

Asp. szt. Jerzy Przasnyski od początku służby w Centrum Szkolenia Policji miał opinię odpowiedzialnego, sumiennego i sympatycznego kolegi. Serdecznie dziękujemy za lata dobrej współpracy, życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

asp. szt. Robert Rozenek/ZRD

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS