Egzamin na kartę rowerową

Data publikacji 13.05.2016

14 uczniów klasy piątej Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 w Legionowie zdało w Centrum Szkolenia Policji egzamin na kartę rowerową. Egzaminatorami byli nauczyciele policyjni Zakładu Ruchu Drogowego CSP.

Egzamin, przeprowadzony przez asp. Janusza Kozłowskiego i sierż. szt. Sylwię Sokół, składał się z dwóch części: teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu wiedzy z zagadnień związanych m.in. z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz praktycznej, sprawdzającej umiejętność jazdy rowerem po wyznaczonym torze przeszkód.

Wszystkie dzieci, co nas bardzo ucieszyło, uzyskały z egzaminu pozytywne wyniki. Już niebawem otrzymają od dyrektora szkoły kartę rowerową, czego już teraz serdecznie im gratulujemy!

asp. Janusz Kozłowski/ZRD

zdj. ze zbiorówZRD