Wizyta przedstawiciela Królewskiej Żandarmerii Holandii w Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 19.02.2019

Centrum Szkolenia Policji jest często miejscem odwiedzin delegacji zagranicznych. Tym razem, 18 lutego, gościliśmy przedstawiciela Królewskiej Żandarmerii Holandii.

Podczas inauguracji przedsięwzięcia gościa powitała Komendant Centrum Szkolenia insp. Anna Rosół. Obecni byli również przedstawiciele Wydziału Prezydialnego.

W czasie wizyty zaprezentowano dobre praktyki i rozwiązania funkcjonujące w polskim szkolnictwie policyjnym. Przedstawiciel Królewskiej Żandarmerii Holandii obejrzał obiekty szkoleniowe naszej jednostki – hale sportowe, zespół strzelnic, a także sale specjalistyczne i sprzęt kontrolno - pomiarowy wykorzystywane w procesie kształcenia policjantów ruchu drogowego.

Renata Cedro/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS