Projekt rozliczony

Data publikacji 29.06.2017

Przedstawiciele Instytutu Kryminalistyki w Pradze po raz kolejny odwiedzili Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Głównym celem wizyty było rozliczenie finansowe kończącego się międzynarodowego projektu pn. „Razem przeciwko przestępczości przez edukację” (Erasmus+), realizowanego przez naszą jednostkę w latach 2016-2017 wspólnie z partnerem czeskim (główny beneficjent) oraz słowackim.

Po zakończeniu rozliczeń finansowych dyskutowano ze stroną czeską na temat przyszłej współpracy w obszarze wymiany doświadczeń zawodowych oraz dobrych praktyk. W spotkaniach roboczych uczestniczyli: Komendant CSP insp. Anna Rosół, a także przedstawiciele Zakładu Szkoleń Specjalnych, Zespołu Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych, Wydziału Finansów oraz Wydziału Prezydialnego.

Renata Cedro/WP

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/SDDiP