CENTRUM SZKOLENIA POLICJI w Legionowie

Data publikacji : 09.03.2010

Dzień Kobiet w Centrum Szkolenia Policji.

Dzień 8 marca rozpoczął się od spotkania na uroczystym apelu Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusza Brzozowskiego, Zastępcy Komendanta CSP ds. Logistycznych mł. insp. Leonidesa Wiśniewskiego i Naczelnika Wydziału Dowodzenia podinsp. Marka Rybki z policjantkami odbywającymi szkolenie w CSP.

Okolicznościowe kartki z życzeniami wręczone w trakcie tego spotkania były pierwszym sympatycznym akcentem obchodów tego szczególnego święta i miłą niespodzianką dla wszystkich słuchaczek.
W południe męska część kadry kierowniczej pomyślała o zaproszeniu wszystkich pracujących w Centrum kobiet na kawę i pyszne ciastka.
Zwieńczeniem obchodów Dnia Kobiet w naszej szkole było spotkanie na auli głównej w ramach którego Komendant CSP złożył wszystkim Paniom życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, a przede wszystkim szacunku i uznania ze strony mężczyzn.
Projekcja komedii romantycznej zakończyła ten niezwykle sympatyczny dzień.
Hanna Grochowska
Foto: Piotr Maciejczak ZO i Mariusz Mazewski ZTK

CENTRUM SZKOLENIA POLICJI w Legionowie
ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo
telefon: 22 774 22 71, 22 766 30 00
faks: 22 605 35 05
redakcja serwisu

©1999-2014 Centrum Szkolenia Policji w Legionowie Wszystkie Prawa Zastrzeżone.