Ważne decyzje - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ważne decyzje

Data publikacji 18.02.2010

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski wraz z Zastępcą Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Anną Rosół pożegnali policjantów odchodzących po wieloletniej służbie na zaopatrzenie emerytalne.

     Dzisiaj, 18 lutego nasi Komendanci wraz z kierownikiem Zakładu Służby Kryminalnej mł. insp. Jerzym Karbarzem i podinsp. Wojciechem Światkowskim p.o. Naczelnika Wydziału Organizacji Szkolenia podziękowali za lata służby w naszej szkole kolejnym funkcjonariuszom.
     Po 23 latach służby mury naszej szkoły opuścił podinsp. Mirosław Rusiecki, Naczelnik Wydziału Dowodzenia. Absolwent Wydziału Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, od 1990 roku związany  ze szkolnictwem policyjnym. Z ogromnym powodzeniem kształtował postawy zawodowe młodych funkcjonariuszy, najpierw w WSPol w Szczytnie, później w Szkole Policji w Katowicach, a następnie w Centrum Szkolenia Policji.
     Z Zakładem Służby Kryminalnej rozstał się podinsp. Wojciech Radecki, policjant z 22 letnim stażem służby. W Centrum Szkolenia Policji pracował od 1993 roku. Nauczyciel policyjny z bogatym doświadczeniem zawodowym. Zajęcia dydaktyczne realizował m.in. na kursach specjalistycznych – dochodzeniowo-śledczych oraz na szkoleniach zawodowych podstawowych.
     W gronie osób, które podjęły decyzję o przejściu na zaopatrzenie emerytalne były też asp. szt. Ewa Michalska (28 lat służby) i asp. szt. Zofia Błażyńska (22 lata służby). Obie koleżanki pracujące w Wydziale Organizacji Szkolenia, w sposób efektywny wspomagały proces dydaktyczny planując zajęcia oraz egzaminy na kursach i szkoleniach realizowanych w CSP.
     Wszyscy życzymy im powodzenia na kolejnym etapie życiowej drogi i  liczymy na to, że pozostaną z nami w częstych i serdecznych kontaktach.

 

Hanna Grochowska
Foto Sławomir Ronowicz i  Waldemar Weremko ZTK