Ostatni dzień w mundurze - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatni dzień w mundurze

Data publikacji 03.11.2009

Dla sierż. szt. Krystyny Gregorczyk to dzień wyjątkowy. Dokładnie 30 lat temu związała swoją drogę życiową z niebieskim mundurem. Dzisiaj zakończyła swą karierę zawodową decyzją o przejściu w stan spoczynku.

Większość swojej służby poświęciła Centrum Szkolenia Policji. Była związana tylko z jedną komórką organizacyjną  naszej szkoły - Wydziałem Prezydialnym. Pracowała tu przez 20 lat w szkolnym archiwum, od momentu jego utworzenia. Jak wszystkich naszych kolegów przechodzących na zaopatrzenie emerytalne, sierż. szt. Krystynę Gregorczyk przyjął Komendant CSP, który wraz z Naczelnikiem Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomaszem Piechowiczem podziękował jej za pracę na rzecz naszej szkoły i złożył serdeczne życzenia na przyszłość. 
My zaś, będziemy ją pamiętać jako świetnego fachowca, a przy tym osobę skromną i uczynną, wspaniałą koleżankę o wielkim sercu. Na kolejnym etapie życiowych zmagań życzymy jej optymizmu i powodzenia, aby każdy nowy dzień był niepowtarzalny, barwny i wyjątkowy. Wszystkiego dobrego Krysiu! Będziesz u nas zawsze miłym gościem.

Koleżanki i koledzy z Wydziału Prezydialnego CSP