Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Legionowscy judocy ponownie na podium

Data publikacji 26.10.2009

Młodzi sportowcy Sekcji Judo LTS CSP uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju PKS i UKS w Judo Dzieci, który odbył się na matach warszawskiej Gwardii. Nie po raz pierwszy powrócili z zawodów odnosząc sukcesy, a grupa prowadzona przez trenera Jacka Kuźmińskiego z pewnością coraz bardziej liczy się na matach tej dyscypliny sportowej.

W sobotę, 17 października zawodnicy Sekcji Judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego Centrum Szkolenia Policji w rozgrywanym na matach KS Gwardia Warszawa XXIV Ogólnopolskim Turnieju PKS i UKS w Judo Dzieci zaprezentowali ponownie wysoką formę. Paweł Wołoch (kategoria wagowa do 46kg) i Antoni Zalewski (kategoria wagowa do 42,5kg) uplasowali się na III stopniu podium. Jest to największy sukces tych zawodników w tak prestiżowych zawodach. Dobre wrażenie również pozostawili po sobie pozostali nasi reprezentanci: Bartłomiej Makówka (kategoria wagowa do 55kg) który zajął V miejsce, Jakub Winnicki (kategoria wagowa do 36kg) który uplasował się na miejscu VII , Mikołaj Kępisty (kategoria wagowa do 39kg) który był również VII w swojej kategorii, i Jakub Deptuła (kategoria wagowa do 39kg) który zajął miejsce IX. Gratulujemy zawodnikom, życzymy wytrwałości w treningach licząc na kolejne sukcesy podopiecznych trenera Jacka Kuźmińskiego.