Kolejne sukcesy naszych strzelców z LTS - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne sukcesy naszych strzelców z LTS

Data publikacji 23.04.2009

Sierż. Magda Maszer, st. asp. Marek Walczak i podinsp. Adam Morawski – nasi instruktorzy od wyszkolenia strzeleckiego mogą mówić o kolejnym sukcesie. Tym razem, reprezentując barwy Legionowskiego Towarzystwa Sportowego wespół z kolegami z Sekcji Strzeleckiej, powrócili w glorii z kolejnych zawodów.


W miniony weekend odbyły się ogólnopolskie zawody strzeleckie w których wzięli udział członkowie Sekcji Strzeleckiej, ściśle współpracującego z CSP Legionowskiego Towarzystwa Sportowego. Początek sezonu okazał się chlubny dla naszych strzelców, a tym samym dla naszej szkoły, w której niektórzy członkowie reprezentacji przekazują swoją wiedzę policyjnym adeptom. W klasyfikacji indywidualnej kobiet, Ogólnopolskich Zawodów strzeleckich „Wiosna z Turem” rozegranych 18 kwietnia na strzelnicy „Zdrojki” w Turku   najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Magda Maszer  na co dzień instruktorka Zespołu Szkolenia Strzeleckiego CSP, wśród mężczyzn zwyciężył Dariusz Mierzejewski z Komendy Stołecznej Policji. Zespół LTS, który występował w składzie: Dariusz Mierzejewski (KSP), Magda Maszer, Marek Walczak (CSP) oraz Mikołaj Dziadziuluk (emerytowany wykładowca CSP), zajął także najwyższe podium w klasyfikacji drużynowej służb mundurowych.
Tego samego dnia w Częstochowie, na zawodach o „Memoriał Wojciecha Ruszkowskiego”, organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy, nasz wykładowca Adam Morawski zwyciężył w konkurencji Pistolet Centralnego Zapłonu, a konkurencji „Pistolet Sportowy” po zaciętej walce w części finałowej strzelania uzyskał trzecią lokatę. Dzień później w Poznaniu potwierdził swoją wysoką dyspozycję strzelecką zwyciężając w konkurencji Pcz w tradycyjnych ogólnopolskich zawodach „Wiosna 2009”, organizowanych przez  Towarzystwo Sportowe Olimpia Poznań wspólnie z Oddziałem Prewencji poznańskiej Policji. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy dalszego rozwijania pasji strzeleckiej.


Anna Galant, rzecznik CSP
Foto B. Żyła , K. Nowakowski