Puchar Komendanta CSP nadal w rękach kadry - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Puchar Komendanta CSP nadal w rękach kadry

Data publikacji 05.12.2008

Wczoraj doszło do kolejnego meczu w piłce siatkowej między słuchaczami a kadrą pracowników Centrum. Główna nagroda nadal pozostaje poza zasięgiem naszych słuchaczy, którzy tym razem, stworzyli dużo więcej trudnych sytuacji na boisku, jednak i teraz też nie zdołali pokonać starszego przeciwnika.

Kiedy ekipa kadry 25 listopada wygrała Turniej w piłce siatkowej o puchar Komendanta CSP, jej kapitan rzucił wyzwanie słuchaczom. Ci je przyjęli i wczoraj doszło do ponownego spotkania. Tym razem drużynę słuchaczy utworzyli najlepsi siatkarze ze wszystkich szkolnych kompanii, którzy ambitnie stawili czoła kadrze, sprawiając, że poziom meczu był wyrównany.

Ale i tym razem szala zwycięstwa przechyliła się na stronę drużyny pracowników szkoły wynikiem 3: 0 i puchar komendanta nadal pozostaje w ich rękach. Mecz sędziował mł.insp. w st. spocz. Stanisław Kraszewski, który stwierdził, że chociaż gra była wyrównana, - to i tym razem wygrało doświadczenie. No cóż, może następnym razem uda się rozgromić kadrę naszym młodym kolegom – grają przecież coraz lepiej!

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto mł.asp. Paweł Święs