Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta CSP w Legionowie

Data publikacji 28.03.2024

Nowoczesne obiekty sportowe Centrum Szkolenia Policji są wykorzystywane nie tylko podczas zajęć dydaktycznych. W trosce o poziom ogólnej sprawności fizycznej słuchaczy i kadry Centrum Szkolenia Policji organizowane są rozgrywki sportowe w różnych dyscyplinach. W turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta CSP w Legionowie, który odbył się na hali sportowej naszej szkoły udział wzięło 25 zawodników.

Pojedynki przy tenisowym stole wpisały się już na stałe do kalendarza imprez sportowych szkoły. Tym razem do rywalizacji o puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji stanęło 25 zawodników, w tym kadra, słuchacze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, członkowie Koła nr 41 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy CSP oraz zaprzyjaźnione służby mundurowe.

Umiejętności zawodników pozostawały na wysokim poziomie, toteż walka była niezwykle zacięta. W efekcie sportowych zmagań pierwsze miejsce zdobył Artur Liciński, drugie miejsce wywalczył Marek Koźmiński, a trzecie miejsce przypadło Markowi Pawlakowi.

Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Ryszard Jakubowski przywitał uczestników oraz życzył zawodnikom przyjacielskiej rywalizacji, jednocześnie osiągając jak najlepsze wyniki. Ponadto Komendant podziękował Prezesowi Koła nr 41 Stanisławowi Kraszewskiemu za zaangażowanie i organizację turnieju.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za piękną grę i dostarczenie sportowych emocji. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody.

nadkom. Damian Wroczyński
fot. asp. Robert. Karyś

• Zawodnicy w trakcie rywalizacji podczas turnieju.