Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa UKS i PKS w Judo Dzieci

Data publikacji 18.11.2008

W ubiegłą sobotę w hali Klubu Sportowego „Gwardia” Warszawa odbyły się XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych i Policyjnych Klubów Sportowych w Judo Dzieci. W tym mocno obsadzonym turnieju (ponad 200 zawodników) startowało siedmiu reprezentantów Legionowskiego Towarzystwa Sportowego Centrum Szkolenia Policji.

Najlepiej zaprezentowali się Mateusz Niemyjski w wadze do 24 kg, Jan Kucharski w wadze do 34 kg i Tomasz Siewiorek w wadze do 39 kg, którzy po zaciętych czterech walkach wywalczyli piąte miejsca. Warto tutaj nadmienić, iż Tomek trenuje judo dopiero od roku i piąte miejsce w tak poważnym turnieju to niebywały sukces. Antoni Zalewski w wadze do 39kg po wykonaniu bardzo efektownego rzutu zajął VII miejsce.

Pozostali podopieczni trenera Jacka Kuźmińskiego, tj. Albert Budzyński (-32kg), Mikołaj Kępisty (-36kg) i Paweł Wołoch (-39kg) po bardzo wyrównanych i emocjonujących walkach nie zdołali się uplasować na punktowanych pozycjach.

Kolejnym sprawdzianem dla zawodników Legionowskiego LTS-u będzie organizowany przez LTS CSP III Mikołajkowy Powiatowy Turniej Judo, na który wszystkich miłośników sportów walki już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Zawody odbędą się 6 grudnia 2008r. o godz. 11.00 w hali sportowej Centrum Szkolenia Policji.