Ople Viwaro dla CSP

Data publikacji 07.11.2008

Baza transportowa CSP wzbogaciła się o 5 nowych samochodów Opel Viwaro, które wczoraj dotarły do naszej szkoły. Zostaną one wykorzystane do potrzeb dydaktycznych.

Centrum Szkolenia Policji rocznie opuszcza około 5 tysięcy absolwentów. Tej ogromnej liczbie policjantów musimy zapewnić dobre, ale też i bezpieczne warunki szkolenia. Ciągła eksploatacja środków transportu w procesie dydaktycznym powoduje ich szybkie zużycie. Nic dziwnego, że zawsze cieszy nas każde nowe auto, które wzmacnia naszą bazę transportową. Tym razem Centrum otrzymało 5 nowych pojazdów - Opel Viwaro 2,5 TDI. Są to 9 osobowe auta nieoznakowane, wyposażone w operacyjną sygnalizację uprzywilejowania. Wszystkie zostaną przeznaczone dla potrzeb dydaktycznych szkoły. Samochody pochodzą z przetargu, który organizowała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Krzysztof Dobrogowski ZTK