Świąteczna pomoc dla potrzebujących

Data publikacji 28.12.2020

Policjanci i pracownicy cywilni CSP wspólnymi siłami uzbierali ponad pół tony plastikowych nakrętek. Pozyskane fundusze z ich sprzedaży zostały przekazane na potrzeby podopiecznych fundacji „Mam Marzenie”. Całość przedsięwzięcia koordynowali policjanci z Wydziału Dowodzenia.

W zbiórkę zaangażowały się wszystkie wydziały i zakłady. O tym, jak ważne dla wszystkich było to zadanie, świadczy ilość zgromadzonego plastiku. Finalnie udało się uzbierać kilkanaście dużych worków, wypełnionych po brzegi plastikowymi nakrętkami z opakowań różnych artykułów spożywczych.

18 grudnia br. nakrętki zostały sprzedane firmie recyklingowej, a pieniądze przekazane na pilne potrzeby podopiecznych fundacji „Mam Marzenie”.

Dzięki zaangażowaniu społeczności CSP mogliśmy nie tylko wspomóc działanie fundacji, ale również zadbać o środowisko, ponieważ zebrany plastik zostanie ponownie przetworzony.

Pamiętajmy! Nawet w trudnym czasie pandemii warto POMAGAĆ!

sk

• Policjant podczas rozładunku nakrętek