Data publikacji 09.01.2020

Wiele lat swojego czynnego życia zawodowego poświęciły na pracę w Centrum Szkolenia Policji, teraz przeszły na zasłużoną emeryturę. Pięć pracownic pionu logistycznego Centrum zakończyło pracę w naszej placówce.

Panie: Teresa Krysińska, Stanisława Ścibor i Urszula Głażewska, związane były z Centrum Szkolenia Policji od początku jego istnienia. Natomiast panie: Wanda Skorko i Wiesława Rosa od kilkunastu lat.

Wszystkie pracowały w bloku żywienia i przygotowywały posiłki dla słuchaczy i innych konsumentów przebywających w Centrum Szkolenia Policji. Ich kompetencje, zaangażowanie i niezwykła rzetelność były cechami cenionymi nie tylko przez koleżanki i kolegów, ale również przez przełożonych oraz kierownictwo szkoły.

Serdecznie dziękujemy naszym długoletnim koleżankom za pełną poświęcenia i profesjonalizmu współpracę oraz ogromną życzliwość podczas zawodowych kontaktów. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń. Liczymy na to, że w przyszłości nadal będziemy pozostawać w bliskich, serdecznych koleżeńskich kontaktach.

tekst: Agata Lasecka

foto.: mł. asp. Robert Karyś, Mariusz Mazewski