Data publikacji 19.09.2019

W kolejnym dniu konkursu uczestnicy mieli możliwość wykazać się na teście wiedzy oraz sprawdzianie praktycznych umiejętności w zakresie udzielania pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. Po południu funkcjonariusze przystąpili do jazdy sprawnościowej motocyklem służbowym.

tekst: sierż. szt. Marcin Gąsior

foto.: Mariusz Mazewski

film: mł. asp. Robert Karyś

• Uczestnicy konkursu Policjant Ruchu Drogowego podczas pisania testu sprawdzającego umiejętności w zakresie udzielania pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. Aula Centrum Szkolenia Policji.
    Kolejny dzień konkursu "Policjant Ruchu Drogowego"
  • Uczestnicy konkursu Policjant Ruchu Drogowego w trakcie testu praktycznego umiejętności w zakresie udzielania pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych.
    Kolejny dzień konkursu "Policjant Ruchu Drogowego"
  • Zawodnicy konkursu Policjant Ruchu Drogowego pokonują tor na motocyklu służbowym. Plac apelowy Centrum Szkolenia Policji.
    Kolejny dzień konkursu "Policjant Ruchu Drogowego"

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 20.85 MB)