Kolejne szkolenie podstawowe za nami - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne szkolenie podstawowe za nami

Data publikacji 04.09.2019

211 policjantów zdało egzamin, który kończy ich szkolenie podstawowe w CSP. Teraz funkcjonariusze powrócą do swoich macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. W uroczystości wręczenia świadectw i wyróżnień brał udział Zastępca Komendanta Szkoły, insp. Marcin Szyndler.

Po 7 miesiącach intensywnego szkolenia 211 słuchaczy kursu podstawowego przystąpiło do egzaminu końcowego. Wszyscy uzyskali wynik pozytywny. Teraz policjanci rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach.

W uroczystości zakończenia szkolenia brał udział Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji, insp. Marcin Szyndler. Towarzyszyli mu kierownicy komórek dydaktycznych oraz wykładowcy. Inspektor Szyndler podkreślił, że wiedza oraz umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia, pozwoli słuchaczom sumiennie i profesjonalnie wykonywać zadania służbowe.

Wszyscy uczestniczy szkolenia otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Szczególne podziękowania otrzymała post. Weronika Kamyszek, która uzyskała na egzaminie ocenę wyróżniającą, a cały kurs zakończyła z wynikiem bardzo dobrym.

Wszystkim absolwentom życzymy pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

 

tekst: podinsp. Wioletta Białkowska

foto.: mł. asp. Robert Karyś

 

  • 211 policjantów zdało egzamin, który kończy ich szkolenie podstawowe w CSP. Teraz funkcjonariusze powrócą do swoich macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. W uroczystości brał udział Zastępca Komendanta naszej szkoły, insp. Marcin Szyndler.
    Kolejne szkolenie podstawowe za nami
  • 211 policjantów zdało egzamin, który kończy ich szkolenie podstawowe w CSP. Teraz funkcjonariusze powrócą do swoich macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. W uroczystości brał udział Zastępca Komendanta naszej szkoły, insp. Marcin Szyndler.
    Kolejne szkolenie podstawowe za nami
  • 211 policjantów zdało egzamin, który kończy ich szkolenie podstawowe w CSP. Teraz funkcjonariusze powrócą do swoich macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. W uroczystości brał udział Zastępca Komendanta naszej szkoły, insp. Marcin Szyndler.
    Kolejne szkolenie podstawowe za nami