Poranny apel - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poranny apel

Data publikacji 21.08.2019

W dniu 20 sierpnia br. w Centrum Szkolenia Policji odbył się poranny apel całego stanu osobowego słuchaczy, w którym uczestniczyła kadra zespołu dowodzenia Wydziału Organizacji Dydaktyki i Dowodzenia.

W trakcie apelu, który przeprowadzony został przez dowódcę kompanii asp. Mariusza Drearskiego, podniesiono biało-czerwoną flagę na maszt oraz odtworzono hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Następnie odczytano rozkaz Zastępcy Naczelnika Wydziału Organizacji Dydaktyki i Dowodzenia, w którym zwrócono uwagę na przestrzeganie regulaminu dotyczącego pobytu funkcjonariuszy na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

W dalszej części omówiono kwestie udziału słuchaczy w prelekcjach, które odbywają się w Biurze Edukacji Historycznej – Muzeum Policji KGP, a także podziękowano wszystkim policjantom włączającym się w trwającą akcję „100 litrów krwi na 100-lecie Policji” i zebrane w pierwszym półroczu 147 litrów tego cennego daru.

Na zakończenie apelu odczytano wyróżnienia dla słuchaczy CSP, którzy w czasie wolnym od służby udzielili pomocy osobom potrzebującym, a także interweniowali wobec nietrzeźwych kierujących, dając przykład wzorowej postawy. Wyróżnieni zostali: post. Dawid Magdziak, post. Paweł Brzeziński oraz post. Konrad Deresiewicz.

Tekst: asp. Mariusz Drearski/WODiD,

Zdjęcia: mł. asp. Robert Karyś/SDDiP

  • Poranny apel
  • Poranny apel
  • Poranny apel
  • Poranny apel
  • Poranny apel