Turniej Piłki Nożnej Halowej - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Piłki Nożnej Halowej

Data publikacji 05.07.2019

Policjanci kursu specjalistycznego i słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego Centrum Szkolenia Policji walczyli w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Komendanta CSP.

      Eliminacje odbywały się w dwóch grupach: A i B. Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 22 drużyny. Po zaciętej walce do półfinału zakwalifikowało się 6 zespołów. Spośród nich wyłoniono dwa najlepsze, które zmierzyły się w finale.

      W kluczowym pojedynku spotkali się słuchacze: „SZP-2/19/VII/1” oraz „SZP-8/18/IV/2”. Nie do pokonania okazała się reprezentacja „SZP-8/18/IV/2”, która zdobyła mistrzowski puchar.

     Tytuł „króla strzelców” zdobył post. Damian Wasiak – SZP-8/18/IV/2, a post. Adrian Chowaniec – SZP-2/19/VII/1 został wybrany najlepszym bramkarzem.

     W trakcie rozgrywek, na straży przestrzegania zasad fair play czuwała sędzia piłkarska post. Anna Mnich – słuchaczka SZP-1B/19/VI/2.

      W imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Policji, pamiątkowe dyplomy za udział w półfinałach wręczył Dowódca Kompanii asp. Mariusz Drearski z Wydziału Organizacji Dydaktyki i Dowodzenia. Wyróżnieni policjanci otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe.

      Warto nadmienić, że organizatorem turnieju był Naczelnik WODiD Pan mł. insp. Grzegorz Perz; koordynowaniem projektu zajęli się asp. szt. Mariusz Jasiszczak oraz sierż. szt. Wojciech Pudło a inicjatorami rozgrywek byli policjanci z Samorządu Słuchaczy CSP.

     Turniej miał na celu integrowanie słuchaczy oraz promowanie aktywności ruchowej. Dostarczył ponadto wielu wrażeń zawodnikom a także kibicom. Po tak udanej imprezie sportowej, wszyscy mamy nadzieję, że tego rodzaju wydarzenia będą odbywały się cyklicznie, również w innych konkurencjach.

Tekst i zdjęcia: sierż. szt. Wojciech Pudło/WODiD

  • Wręczanie dyplomu uczestnikowi
  • Zwycięzcy turnieju
  • Drużyna, która zajęła II miejsce w rozgrywkach
  • Zdobywcy III miejsca
  • Drużyna, która zajęła IV miejsce
  • Słuchacze - V miejsce w turnieju