Mikołajki w kinie

Data publikacji 13.12.2018

Samorząd Słuchaczy Centrum Szkolenia Policji oraz kadra Wydziału Organizacji Dydaktyki i Dowodzenia zorganizowała mikołajkową zbiórkę pieniędzy dla wychowanków Domu Dziecka im. Ojca świętego Piusa XI w Chotomowie.

W ramach akcji, która ma już swoją tradycję w CSP, w dniu 11 grudnia br. policjanci zaprosili dzieci i młodzież do kina. Towarzyszyli im słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego. Podczas mikołajkowego seansu wychowankowie obejrzeli dwa filmy, wybrane według kategorii wiekowej. Uczestnicy wyjazdu nie kryli radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej akcji, przez co podarowali dzieciom miło spędzone chwile.

sierż. sztab. Wojciech Pudło / WODiD