Porsche, dzieci i policjanci - Dzień Dziecka w Centrum - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Porsche, dzieci i policjanci - Dzień Dziecka w Centrum

Data publikacji 02.06.2008

Z pewnością, ostatnia sobota przejdzie do historii Centrum jako dzień miły i wyjątkowy. Nie tylko ze względu na słońce, które nie szczędziło nam swoich promieni, ale przede wszystkim ze względu na miłych gości, których tego dnia gościliśmy.

Były nimi dzieci z Domów Dziecka w Józefowie i Chotomowie i członkowie Porsche Club, którzy tego dnia rywalizowali ze sobą testując swoje samochody. Przy okazji spotkania miłośników tego auta na obiektach naszej szkoły, Klub wspólnie z zakładami CSP zorganizował piknik z okazji Dnia Dziecka. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy i rywalizacji w przygotowanych dla nich konkursach a także otrzymania niecodziennych dowodów pobytu w szkole policyjnej w postaci odcisków śladów linii papilarnych palców rąk, własnego ucha czy warg. Z zacięciem rozwiązywały krzyżówki o własnym bezpieczeństwie. Ale chyba największą atrakcję stanowiła możliwość solowego występu na scenie, przed kolegami - z mikrofonem w ręku. Przeważał repertuar religijny, przy którym jak się okazało, można było się również świetnie bawić. Wielu małych uczestników skorzystało z zaproszenia na przejażdżkę po motodromie, jaką oferowali dzieciom uczestnicy rajdu Porsche. Na koniec dzieciaki otrzymały upominki od klubu i zadowolone, z uśmiechami na twarzach opuszczały naszą szkołę.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Waldemar Weremko ZTK