Super udany występ legionowskich judoków

Data publikacji 20.11.2018

Reprezentanci Sekcji Judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego, trenujący na matach Centrum Szkolenia Policji w Legionowie pokazali wysokie umiejętności w mocno obsadzonym XII Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew.

Na matach hali sportowej Zespołu Szkół w Kątach do rywalizacji w kategorii dzieci i młodzików stanęło ponad pięciuset zawodników z Polski i Białorusi, w tym siedmioro z LTS. Wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali duże umiejętności i co najważniejsze wielkie serce do walki. Warto tu zauważyć, że każdy z nich wygrał co najmniej jedną walkę.

Wyniki zawodników Sekcji Judo LTS:

1 miejsce Łucja Gessel (3 w kategorii wyższej)

2 miejsca Stanisław Telejko i Sebastian Ogrodzki

3 miejsca Olimpia Walasiewicz i Marcel Gościniak