Podstawówka rozpoczęła naukę

Data publikacji 10.10.2018

W dniu 4 października Centrum Szkolenia Policji powitało 225 słuchaczy kolejnej edycji szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonej symbolem SZP - 7/18. To początek drogi młodych policjantów, podczas której będą zdobywać wiedzę niezbędną do pełnienia służby w swoich jednostkach macierzystych.

W uroczystej inauguracji szkolenia uczestniczył Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler, kadra komórek dydaktyczno - wychowawczych oraz nauczyciele policyjni  szkoły. Podczas swojego wystąpienia insp. Marcin Szyndler powiedział m.in., że słuchaczy czeka ponad pół roku wytężonej pracy i nauki. W tym czasie przygotują się do wykonywania trudnych i odpowiedzialnych zadań, jakie niesie ze sobą służba w Policji. Wszystkim słuchaczom szkolenia zawodowego podstawowego SZP - 7/18 życzymy powodzenia i samych pozytywnych ocen.

asp. Joanna Kołacz/WODiD

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/WODiD