Życzymy bezpiecznych wakacji

Data publikacji 06.07.2018

Policjanci Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji, mając na względzie bezpieczeństwo najmłodszych, uczestniczą w spotkaniach profilaktycznych, podczas których poruszają kwestie dotyczące bezpieczeństwa na drodze, a także inne związane z wakacyjnym wypoczynkiem.

4 lipca br. instruktorzy Zakładu Ruchu Drogowego st. asp. Marcin Ogonek oraz st. asp. Rafał Pasteczka, spotkali się z dziećmi uczęszczającymi do Przedszkola Sióstr Felicjanek w Warszawie. Przypomnieli im zasady bezpiecznego zachowania się na drodze zarówno w ruchu pieszym, jak i podczas kierowania rowerem. Omówili też warunki bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz sposób postępowania w sytuacji ataku przez agresywne zwierzę. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się prezentowany radiowóz i motocykl policyjny.

Kadrze przedszkola i wszystkim dzieciom dziękujemy za miłe przyjęcie oraz życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

st. asp. Marcin Ogonek/ ZRD

zdjęcia: st. asp. Rafał Pasteczka/ZRD