Słuchacze z Sułkowic na „Dniach SGGW” - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Słuchacze z Sułkowic na „Dniach SGGW”

Data publikacji 25.05.2018

19 maja br., na terenie kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się piknik rodzinny pod nazwą „Dni SGGW”. Dzięki wieloletniej współpracy Zakładu Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji z Wydziałem Nauk o Zwierzętach, w programie wydarzenia znalazł się również pokaz sprawności użytkowej psów służbowych.

     Policjanci kursu specjalistycznego dla przewodników psów patrolowo-tropiących do działania bez kagańca mieli okazję zaprezentować umiejętności swoich czworonogów, z zakresu posłuszeństwa ogólnego oraz elementów ćwiczeń obrończych.

     Jak co roku, przygotowany przez instruktorów i słuchaczy z ZKP pokaz z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem obserwowali mieszkańcy Warszawy. Tradycyjnie już, można było zadawać pytania dotyczące tresury psów, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dzielnymi czworonogami i ich opiekunami. Na zakończenie, uczestników spotkania zaproszono na Dzień Otwarty CSP, w czasie którego 15 czerwca br. zaprezentuje się Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

st. asp. Dariusz Ratajczak/ZKP

zdjęcia: dzięki uprzejmości SGGW