Emeryci - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Emeryci

Data publikacji 22.02.2018

Dwoje pracowników Centrum Szkolenia Policji, którzy przeszli na emeryturę odebrało z rąk Komendant insp. Anny Rosół podziękowania za wieloletnią pracę.

     Po 12 latach pracy w pionie logistycznym CSP na emerytur przeszła Pani Wiesława Saraczyn. Odpowiedzialna była za bieżące zapewnienie odpowiedniego standardu obiektów użytkowanych przez funkcjonariuszy i pracowników CSP, a także przez słuchaczy.  Przez lata dała się poznać jako lojalny zaangażowany współpracownik i koleżanka, którą zawsze będziemy mile wspominać. Dbała nie tylko o czystość i estetykę w bezpośrednim otoczeniu, ale także dobre relacje międzyludzkie.

     Emerytem został też Pan Franciszek Rozbicki. Od 1 grudnia 1990 r., w CSP zajmował się wykonywaniem prac remontowo – konserwacyjnych w zakresie malarsko – murarskim. Był wzorowym pracownikiem, wyróżniającym się ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz inicjatywą w realizacji powierzonych obowiązków służbowych. Był osobą bardzo zorganizowaną, sumienną, dbającą o jakość i terminowość realizowanych prac budowlanych. Posiadał dużą wiedzę ogólnobudowlaną popartą wieloletnią praktyką zawodową.

Dominika Ostrowska/kierownik SUO

Jarosław Folnarczyk/WIiR

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS