Ciężka praca się opłaca. Judocy znowu na podium

Data publikacji 20.11.2017

Zawodnicy Legionowskiego Towarzystwa Sportowego udanie wystartowali w kolejnych zawodach judo zaliczanych do Grand Prix Mazowsza. Tym razem rywalizowali w XI Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci Sochaczew-Kąty. Młodzi judocy trenują w obiektach sportowych Centrum Szkolenia Policji, z których LTS korzysta już od wielu lat organizując zajęcia w 7 sekcjach sportowo-rekreacyjnych.

W zawodach, które odbyły się 18 listopada, wzięła udział czołówka klubów z naszego regionu, jak również wiele z innych regionów Polski, ogółem blisko 400 zawodników. Nasi zawodnicy i zawodniczki dobrze się spisali i stanęli na podium, a ci którym to się nie udało też nie poddali się bez walki. Podopieczni trenerów Anny Tomaszewskiej oraz Anny i Jacka Kuźmińskich zdobyli kolejne cenne punkty w rankingu Mazowieckiego Związku Judo, co pomoże im w przyszłym roku w zajęciu upragnionego miejsca w kadrze Mazowsza.

Sukcesy LTS

I miejsce Oliwia Kuźmińska

III miejsce Łucja Gessel

III miejsce Julia Salomońska

III miejsce Marcel Gościniak

III miejsce Tytus Bartkowski

IV miejsce Julia Nowicka

Nie poddali się bez walki: Marcel Wojciechowski, Janek Pokojski, Kacper Czerwiec.

Gratulacje dla wszystkich!

Jacek Kuźmiński