Pożegnanie emerytów - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie emerytów

Data publikacji 07.11.2017

W ostatnich dniach października Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół podziękowała za wieloletnią służbę i pracę funkcjonariuszowi i dwóm pracownikom, którzy podjęli decyzję o przejściu na emeryturę.

     Podinsp. Sławomir Sierocki, nauczyciel policyjny z wieloletnim stażem. Większość z 30-letniej służby poświęcił na przekazywanie wiedzy słuchaczom szkoleń zawodowych podstawowych i kursów specjalistycznych. Miłośnik Brydża Sportowego. Na początku października reprezentował CSP na Mistrzostwach Służb Mundurowych MSWiA w tej dyscyplinie.

     Pani Ewa Eljasiak zatrudniona była w Centrum Szkolenia Policji od 1982 r. W ciągu tych lat zajmowała się utrzymaniem czystości pomieszczeń służbowych, a także dydaktycznych. Odpowiedzialna była za bieżące zapewnienie odpowiedniego standardu obiektów w tym obszarze. Pani Ewa dała się poznać jako bardzo rzetelny i wzorowy pracownik, była lubiana przez współpracowników za swoją lojalność i uczynność.

     Pan Jan Lisiecki pracował w Centrum Szkolenia Policji od 1998 roku w Wydziale Łączności i Obsługi Informatycznej. Na ostatnio zajmowanym stanowisku zajmował się zapewnieniem właściwej eksploatacji systemów i urządzeń teleinformatycznych. Analizował i identyfikował potrzeby dotyczące budowy i modernizacji sieci teleinformatycznych oraz opracowywał ich dokumentację techniczną. Wzorowy pracownik. Z dużym zaangażowaniem wykorzystywał swoje umiejętności oraz doświadczenie zawodowe zdobyte przez wiele lat pracy. Chętnie dzielił się swoim doświadczeniem zawodowym z młodszymi kolegami, dla których był i pozostanie autorytetem.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim za lata sumiennej służby i pracy, życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

hg

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/SDDiP