Obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji 17.10.2017

W dniu 16 października 2017 r. w Centrum Szkolenia Policji odbyły się wewnętrzne obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystym spotkaniu z tej okazji udział wzięli: Zastępca Komendanta ds. Logistycznych insp. Anna Gołąbek, Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler, a także wyróżnieni policjanci i pracownicy CSP wraz ze swoimi przełożonymi.

Zastępca Komendanta ds. Logistycznych insp. Anna Gołąbek złożyła wszystkim wyróżnionym policjantom i pracownikom serdeczne gratulacje oraz życzenia pomyślności w osiąganiu zamierzeń zawodowych i osobistych.

Następnie odbyła się ceremonia wręczenia policjantom wyróżnień za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz wykazywaną inicjatywę w służbie w formie podwyższenia dodatku funkcyjnego i służbowego. Pracownicy Centrum otrzymali natomiast  pieniężne nagrody motywacyjne za wzorowe wypełnianie obowiązków, przejawianie inicjatywy w pracy, a także podnoszenie jej wydajności oraz jakości. Wręczono także podziękowania za wieloletnią pracę oraz akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe. Jeden z policjantów Centrum otrzymał także dyplom okolicznościowy z okazji jubileuszu 25-lecia służby w Policji.

Wszystkim policjantom i pracownikom Centrum Szkolenia Policji życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wielu sukcesów w dalszej służbie i pracy.

 

Tekst: Marta Zalewska/WK
Zdjęcia: Marcin Grzeszyk/SDDiP