Oświatowe święto - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Oświatowe święto

Data publikacji 13.10.2017

Podczas uroczystości zorganizowanej w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo, funkcjonariusze i pracownicy Centrum Szkolenia Policji odebrali wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Już po raz dziesiąty, Dzień Nauczyciela obchodziliśmy w gronie pracowników legionowskiej oświaty.

     W uroczysty nastrój wprowadziły nas uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie, które zaprezentowały utwór Leonarda Cohena ,,Hallelujah”. Później przyszedł czas na życzenia od zaproszonych gości.  Wśród wielu ciepłych słów skierowanych do nauczycieli podkreślano m.in., że wykonywanie tego zawodu jest poważnym wyzwaniem  i jednocześnie niezwykłym przywilejem, który wiąże się z ogromną odpowiedzialnością oraz społecznym posłannictwem.

     Jako pierwsi podziękowania otrzymali nauczyciele Legionowskiego Powiatu. Kolejny występ, tym razem uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie, poprzedził wręczenie wyróżnień pedagogom z terenu Miasta Legionowo. Później na scenie ponownie pojawili się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie, a po ich artystycznym popisie nadszedł czas na uhonorowanie funkcjonariuszy i pracowników Centrum Szkolenia Policji. Przedstawiciele Kierownictwa Centrum Szkolenia Policji – Zastępca Komendanta ds. Logistycznych insp. Anna Gołąbek i Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler przekazali obecnym na uroczystości nauczycielom policyjnym serdeczne życzenia i gorące podziękowania za zaangażowanie w profesjonalne przygotowywanie kadr polskiej Policji. Słowa uznania skierowali także do policjantów i pracowników CSP, którzy na co dzień wspierają kadrę dydaktyczną w realizacji procesu kształcenia. Następnie wręczyli podziękowania za wieloletnią służbę i pracę oraz akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe.

     Uroczystość zakończył wspaniały i emocjonujący koncert Katarzyny Groniec, podczas którego mogliśmy posłuchać utworów z płyty „Zoo” z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

hg

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/SDDiP