Pożegnania w CSP - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnania w CSP

Data publikacji 09.10.2017

W dniu 06. 10. br. Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. Marcin Szyndler uroczyście pożegnał dwóch nauczycieli policyjnych Zakładu Szkoleń Specjalnych przechodzących na zaopatrzenie emerytalne.

     Podinsp. Krzysztof Zaranek pełnił służbę w CSP od początku istnienia jednostki, to jest od 1990 roku. Specjalnością Krzysztofa było nauczanie trudnej sztuki prowadzenia oględzin miejsc wypadków drogowych na kursach dedykowanych policjantom ruchu drogowego i technikom kryminalistyki.

     Podinsp. Krzysztof Misiewicz, to z kolei wykładowca związany z CSP od 1995 r., były biegły z zakresu badań osmologicznych i współtwórca ich metodyki, specjalizujący się również w takich dziedzinach, jak ujawnianie i zabezpieczanie śladów traseologicznych, czy śledztwo powybuchowe.

     Obaj nasi Koledzy są osobami doskonale znanymi i cenionymi przez całe pokolenie byłych słuchaczy Centrum Szkolenia Policji, o czym łatwo można się przekonać, gdy w gronie funkcjonariuszy pełniących służbę w dowolnej jednostce w kraju padają ich nazwiska. Wielokrotnie uczestniczyli też w działaniach wykraczających poza nauczanie (np. udział w operacji policyjnej pod kryptonimem „HAT TRICK 2012”, związanej z zabezpieczeniem mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012) oraz reprezentowali jednostkę w trakcie różnorodnych szkoleń organizowanych w kraju i za granicą.

     Szanownym Kolegom życzymy samych spokojnych chwil i spełnienia wszystkich marzeń!

podinsp. Jarosław Piotrowski/zastępca kierownika ZSS

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS