,,Policjant Roku Ruchu Drogowego” – trzeci dzień zawodów - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

,,Policjant Roku Ruchu Drogowego” – trzeci dzień zawodów

Data publikacji 22.09.2017

W trzecim dniu konkursu ,,Policjant Roku Ruchu Drogowego” tj. 21.09.2017 roku, zawodnikom i organizatorom nie dopisała pogoda. Konkurencja jazdy motocyklem rozgrywana była w deszczu. Jednak nikt się tym nie zrażał, bo służbę policjanci pełnią w różnych warunkach atmosferycznych.

     Konkurencja K-4 – jazda sprawnościowa motocyklem służbowym, polegała na przejechaniu motocyklem  wyznaczonego toru sprawnościowego. Zawody odbyły się na autodromie Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie.  

     W tym samym dniu odbyła się też konkurencja Konkurencja K-6 – test wiedzy oraz sprawdzian praktycznych umiejętności udzielania pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

     Dzisiaj tj. 22.09.2017 roku będzie miała miejsce ostatnia już konkurencja tegorocznego konkursu, którą będzie  jazda sprawnościowa samochodem osobowym po wyznaczonym torze oraz przebiegnięcie wyznaczonego odcinka (około 200 m). Z dotychczasowych wyników zaczynają  wyłaniać sie zwycięskie drużyny i zwycięzcy indywidualni.  Poniżej publikujemy klasyfikację po pięciu konkurencjach.

     Uroczyste zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników zaplanowane zostało na godzinę 14.00  w siedzibie Komendy Głównej Policji.

Źródło: BRD KGP/mś

Pliki do pobrania