Goście z Gruzji

Data publikacji 20.04.2017

Centrum Szkolenia Policji odwiedzili dziś Rektor Akademii MSW Gruzji, pan Givi Mikanadze i Oficer Łącznikowy MSW Gruzji w Polsce, pan George Gamsakhurdia. To kolejna z wielu wizyt zagranicznych, podczas której mogliśmy podzielić się doświadczeniami w obszarze szkolnictwa policyjnego.

W czasie wizyty dyskutowano na temat rozwiązań funkcjonujących w polskim szkolnictwie policyjnym. Zgodnie z oczekiwaniami  gruzińskich gości skupiono się przede wszystkim  na zagadnieniach dotyczących szkolenia strzeleckiego. Zaprezentowano też nowoczesny kompleks strzelnic CSP.

Z delegacją spotkała się Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół, towarzyszyli jej insp. Dariusz Drzał, Radca Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP oraz mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska, Naczelnik Wydziału Prezydialnego CSP.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS