Gratulujemy wyników - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gratulujemy wyników

Data publikacji 03.04.2017

W wyniku przeprowadzonych 15 marca eliminacji do IX edycji Turnieju Klas Policyjnych zostały wyłonione 22 szkoły, które w dniach 28-30 maja w Szkole Policji w Pile wezmą udział w zmaganiach o tytuł Klasy Policyjnej Roku 2017. Wśród najlepszych znajdują się dwie placówki, które współpracują z Centrum Szkolenia Policji – Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach oraz XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu.

     Spośród 72 szkół, które przystąpiły do eliminacji, Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach zajęło 3. miejsce, a XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu - 20. W związku z osiągnięciem tak wysokich wyników Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół, w imieniu kierownictwa, kadry i słuchaczy CSP, złożyła na ręce dyrektorów szkół serdeczne gratulacje. Skierowała też słowa uznania do uczniów i nauczycieli, którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczą w przedsięwzięciach związanych z obszarem bezpieczeństwa i porządku publicznego. Wyraziła przy tym przekonanie, że tego rodzaju działania z pewnością przyczynią się do kształtowania właściwych postaw etycznych i patriotycznych młodzieży.

     Zakwalifikowanym szkołom życzymy powodzenia w finale IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Przypominamy, że 6 kwietnia, w ramach działań adresowanych do szkół objętych porozumieniem o współpracy, organizujemy w Centrum Szkolenia Policji Turniej wiedzy o bezpieczeństwie oraz sprawności fizycznej. To doskonała okazja, aby sprawdzić się jeszcze przed ogólnopolskim finałem w SP w Pile. Zapraszamy.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS (zbiory WP)