Służba zakończona - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Służba zakończona

Data publikacji: Data publikacji 05.01.2017

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół pożegnała dziś, odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne, Kierownika Zakładu Służby Kryminalnej mł. insp. Włodzimierza Nienałtowskiego.

     Mł. insp. Włodzimierz Nienałtowski pełnił służbę w Centrum Szkolenia Policji od grudnia 2001 r., początkowo jako nauczyciel policyjny, a ostatnio na stanowisku Kierownika Zakładu Służby Kryminalnej.

     Wielokrotnie nagradzany za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Uczestniczył w licznych projektach szkoleniowych skierowanych do kadry i słuchaczy CSP. Autor i współautor wielu artykułów i publikacji z zakresu zagadnień prawnych. Chętnie dzielił się swoim doświadczeniem dydaktycznym przygotowując m.in. jeden z rozdziałów poradnika metodycznego skierowanego do nauczycieli CSP. Był również inicjatorem podpisania umów o współpracy szkoleniowej z Grupą Allegro i Stowarzyszeniem Dystrybutorów Programów Telewizyjnych „Sygnał”. Uczestniczył w projekcie pn. „Doskonalenie kompetencji policjantów w zakresie zwalczania narkotyków syntetycznych z uwzględnieniem substancji psychoaktywnych”, implementowanym w ramach programu ISEC.

     Mł. insp. Włodzimierz Nienałtowski od początku służby w CSP miał opinię odpowiedzialnego, sumiennego i sympatycznego kolegi. Serdecznie dziękujemy Panu Kierownikowi za lata dobrej współpracy, życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS