Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mamy złoto i srebro

Data publikacji 08.12.2016

We wtorek, 6 grudnia, w Białobrzegach odbyły się otwarte Zawody o Puchar Dowódcy 9 Brygady Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w badmintona. Do uczestnictwa w sportowych zmaganiach zostali zaproszeni również przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji.

Zawody były rozgrywane w kategoriach dla mężczyzn – gry pojedyncze w przedziale wiekowym do 35 lat, 36 – 45 lat i powyżej 45 lat oraz dla kobiet – gry pojedyncze kategoria „OPEN”. W zmaganiach sportowych brały udział reprezentacje ośmiu jednostek wojskowych, a także reprezentacja Centrum Szkolenia Policji w składzie: podinsp. Dariusz Bober, podinsp. Grzegorz Zipper i mł. asp. Tomasz Sajnóg. W grach pojedynczych mężczyzn, w kategorii wiekowej powyżej 45 lat zwyciężył, zdobywając złoty medal podinsp. Dariusz Bober. W kategorii wiekowej 36 – 45 lat drugie miejsce i srebrny medal wywalczył podinsp. Grzegorz Zipper. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja Centrum Szkolenia Policji „otarła się o podium” i zajęła 4. miejsce.

Medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych.