Klasy policyjne już po eliminacjach

Data publikacji 10.03.2016

Na terenie Centrum Szkolenia Policji odbyły się eliminacje do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych, organizowanego przez Szkołę Policji w Pile i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile.

W sumie do testu wiedzy przystąpiły 64 drużyny reprezentujące szkoły z całej Polski, prowadzące klasy o profilu policyjnym. Eliminacje odbywały się w Szkole Policji w Pile, Szkole Policji w Katowicach i Centrum Szkolenia Policji.

W CSP, test dla 20 drużyn przeprowadziła komisja w składzie: podinsp. Andrzej Pawłowski – przewodniczący oraz asp. sztab. Danuta Korolczuk i nadkom. Jarosław Golat – członkowie.

22 najlepsze drużyny wyłonione podczas eliminacji będą rywalizować w finale Turnieju, który odbędzie się w dniach 23-24 maja, w Szkole Policji w Pile. Życzymy powodzenia!

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS