Pożegnanie ze służbą - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie ze służbą

Data publikacji 29.01.2016

W związku z zakończeniem służby na stanowisku Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i przejściem na zaopatrzenie emerytalne, insp. dr Roman Stawicki spotkał się z przedstawicielami kadry kierowniczej oraz funkcjonariuszami i pracownikami CSP.

     Spotkanie odbyło się w Izbie Pamięci CSP, gdzie zgodnie z wieloletnią tradycją, były już Komendant zamieścił swoje zdjęcie obok fotografii poprzedników. W swoim wystąpieniu insp. dr Roman Stawicki przekazał wiele słów uznania dla funkcjonariuszy i pracowników Centrum za ich kompetencje i zaangażowanie w realizację stawianych przed szkołą zadań. Podziękował też za wspólnie osiągnięte sukcesy oraz życzył dalszej  efektywnej realizacji różnorodnych przedsięwzięć.

     Serdecznie dziękujemy insp. dr Romanowi Stawickiemu za wieloletnią, pełną profesjonalizmu współpracę, a także życzymy tego, co najlepsze na kolejnym życiowym etapie – wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń. Niech każdy dzień obfituje w powody do zadowolenia, a bogactwo dotychczasowych dokonań, wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalają podejmować kolejne ambitne wyzwania.

hg

zdj. kom. Roman Majewski/WP