Uroczyste spotkanie noworoczne

Data publikacji 12.01.2016

Zgodnie z tradycją kilku ostatnich lat, w Centrum Szkolenia Policji odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne, w którym wzięli udział: kierownictwo oraz kadra szkoły, a także zaproszeni goście.

p.o. Komendant Centrum Szkolenia Policji,  insp. Anna Rosół powitała uczestników spotkania, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych Miasta i Powiatu Legionowskiego, a także kierownictwa lokalnych jednostek organizacyjnych służb mundurowych. Następnie złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia noworoczne.

Uroczystości z okazji rozpoczęcia Nowego Roku zawsze mają wyjątkowy, odświętny charakter. Tak też było i tym razem - zorganizowano okolicznościowy poczęstunek, a spotkanie uświetnił występ chóru Komendy Stołecznej Policji pod dyrekcją Pani Sylwii Krzywdy. Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie. Nie dziwi zatem, że koncert dostarczył słuchaczom niezapomnianych wrażeń, a artyści oraz dyrygent zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Atmosfera spotkania była niezwykle sympatyczna i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wyrazy podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości składamy na ręce Przewodniczącej Zarządu Szkolnego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Centrum Szkolenia Policji, Prezesa Zarządu Koła nr 41 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy Centrum Szkolenia Policji, a także Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie.

AK

zdj. Mariusz Mazewski ZSS