Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej tenisa stołowego o Puchar Komendanta CSP

Data publikacji 24.04.2015

23 kwietnia 2015 r., w ramach imprez towarzyszących obchodom 25-lecia Centrum Szkolenia Policji, odbył się „Turniej tenisa stołowego o Puchar Komendanta CSP”. W rywalizacji wzięło udział 32 zawodników – słuchacze oraz policjanci Centrum Szkolenia Policji. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli policyjnych Zakładu Interwencji Policyjnych oraz pracowników Wydziału Zaopatrzenia i Transportu.

Po otwarciu zawodów przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. dr. Romana Stawickiego zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Turniej rozgrywano w systemie „rosyjskim” dzięki czemu zawodnik, który przegrał jeden mecz mógł kontynuować udział w rywalizacji i dopiero druga porażka eliminowała go z zawodów. Po emocjonującej, pełnych dramaturgii przeszło trzygodzinnej rywalizacji wyłoniono najlepszych. Na najwyższym podium turnieju stanął podkom. Daniel Golicki młodszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych, drugie miejsce przypadło w udziale mł. insp. Tomaszowi Piechowiczowi Naczelnikowi Wydziału Prezydialnego, natomiast na trzecim miejscu uplasował się post. Wojciech Dziadko uczestnik szkolenia zawodowego podstawowego.
      Podczas ceremonii podinsp. Tomasz Maczuga Zastępca Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych wręczył najlepszym zawodnikom turnieju puchary i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy wspaniałej postawy i umiejętności sportowych