Mistrzostwa Warszawy nie tylko dla warszawiaków - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzostwa Warszawy nie tylko dla warszawiaków

Data publikacji 07.04.2015

W ubiegłym tygodniu, w Otwartych Mistrzostwach Warszawy Dzieci w Judo im. Jana Ślawskiego, bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta Sekcji Judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego.

     Klara Gessel i Olimpia Walasiewicz zajęły trzecie miejsca. Zawody miały charakter otwarty, co oznacza, że mogli w nich również brać udział zawodnicy z klubów spoza Warszawy. W kategoriach wagowych Klary (do 33 kg) i Olimpii (do 44 kg) wystartowało po 9 zawodniczek, w tym najlepsze z województwa, co dodatkowo podkreśla sukces, jaki odniosły podopieczne trenera Jacka Kuźmińskiego. Dziewczyny stoczyły po cztery pojedynki z czego trzy wygrały przed czasem przez tzw. IPPON w bardzo ładnym stylu pokonując przeciwniczki, stosując rzuty i trzymania (unieruchomienie przeciwnika w pozycji leżenia na plecach). Wielkie gratulacje dla zawodniczek i życzymy zapału w kontynuowaniu kariery sportowej.

     Przypomnijmy. Legionowskie Towarzystwo Sportowe korzysta z nowoczesnego zaplecza sportowo-rekreacyjnego Centrum Szkolenia Policji. To jedna z wielu form wspólpracy CSP z lokalną społecznością. Zajęcia LTS-u prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, których większość stanowią funkcjonariusze i pracownicy Centrum. Połączenie tych obszarów gwarantuje wysoki poziom zajęć oraz satysfakcję odbiorców, a wyniki sportowe osiągane przez reprezentantów LTS-u wskazują na odpowiedni kierunek sportowo-rekreacyjnej działalności. Zróżnicowana oferta LTS-u umożliwia praktycznie każdemu odnalezienie odpowiedniej dla siebie dyscypliny sportowej.

Prezes LTS

Jacek Kuźmiński/hg

http://www.judo-legionowo.pl