Przedszkolaki włączyły się do akcji - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki włączyły się do akcji

Data publikacji 30.01.2015

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Przy Lesie II” przy ul. Dębowej 1 w Warszawie, ich rodzice oraz grono pedagogiczne włączyli się w zorganizowaną w Centrum Szkolenia Policji zbiórkę plastikowych nakrętek.

     Przypomnijmy, od początku września ubiegłego roku w Centrum Szkolenia Policji jest prowadzona zbiórka nakrętek plastikowych, które są przekazywane do skupu surowców wtórnych w celu pozyskania środków finansowych na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla 12-letniej Kamili. Aby przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem musimy zebrać jeszcze ok.1300 kg, dlatego jesteśmy niezmierni wdzięczni za każdą pomoc i wsparcie akcji.

     Dyrekcja przedszkola „Przy Lesie II” przekazała ponad pięćdziesiąt kilogramów plastikowych nakrętek. Zapewniono nas, że przedszkolaki nadal będą uczestniczyły w przedsięwzięciu.

     Policjanci Zakładu Służby Prewencyjnej: mł. asp. Dorota Kozłowska (koordynator akcji) oraz podkom. Sławomir Klimaszewski, w imieniu Kierownictwa, kadry i słuchaczy CSP przekazali na ręce Dyrektor placówki – Pani Agnieszki Kobla, dyplom z podziękowaniami dla wszystkich zaangażowanych w zbiórkę.

     Serdecznie dziękujemy!

hg/mł. asp. Dorota Kozłowska- Zakład Służby Prewencyjnej

zdj. ze zbiorów ZSP