Najlepsi w województwie

Data publikacji 16.09.2014

Na terenie Zakładu Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji odbyły się eliminacje na szczeblu wojewódzkim do VII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych – „Dzielnicowy Roku”. Eliminacje zorganizował i przeprowadził Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

W turnieju uczestniczyło 56 zawodników, którzy reprezentowali powiatowe i miejskie komendy Policji garnizonu mazowieckiego. Celem zawodów było wyłonienie dwóch policjantów dzielnicowych, którzy będą reprezentować garnizon mazowiecki na zawodach finałowych organizowanych w Szkole Policji w Katowicach, w dniach 13-15 października br. Zwycięzcami eliminacji zostali asp. szt. Sylwester Błażejczyk z KPP w Garwolinie oraz st. asp. Grzegorz Witkowski z KPP w Pułtusku.

Artur Walasek ZKP

zdj. Paweł Pińczuk ZKP