Sukces podinsp.Adama Morawskiego - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 01.07.2007

Zwycięstwem w klasyfikacji indywidualnej zakończył się start Adama Morawskiego z ZTiTI CSP w Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

 

 

Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zgromadziły ponad 80 zawodników reprezentujących 17 drużyn. Była wśród nich elita strzelecka służb mundurowych, którą dobrze już znamy z  Zawodów Strzeleckich o Puchar Komendanta CSP, organizowanych rokrocznie w naszej szkole.

zdjęcie Zawody Strzeleckie w Szkole Policji w Katowicach były organizowane po raz drugi, a ich organizatorem był Zakład Wyszkolenia Specjalnego Szkoły Policji w Katowicach. Współorganizatorem zaś - Zarząd Główny NSZZP. Sędzią głównym zawodów był sędzia klasy państwowej p.Michał Krajewicz. Centrum Szkolenia Policji reprezentowali: Adam Morawski, Mikołaj Dziadziuluk, Piotr Senderski i Jakub Konieczny. Najwięcej, bo 187 punktów w klasyfikacji indywidualnej zgromadził właśnie Adam Morawski. Tuż za nim, na drugiej lokacie uplasował się Witold Kwiatkowski z Agencji Ochrony „Konsalnet” S.A., zdobywając 184 punkty. Trzecie miejsce z 181 punktami przypadło Januszowi Skosolas z KWP Gdańsku. Szkoda tylko, że pozostałym naszym reprezentantom tym razem nie poszło tak dobrze. No cóż, na tym polega przecież urok sportu...


Zobacz więcej : www.katowice.szkolapolicji.gov.pl
Artykuł o zawodach - zobacz tutaj.  

Anna Galant, rzecznik CSP
zdj. SP Katowice