Kolejna akcja krwiodawstwa za nami

Data publikacji 10.04.2014

Już po raz kolejny słuchacze Centrum Szkolenia Policji stanęli na wysokości zadania i licznie wzięli udział w dzisiejszej zbiórce krwi, która zakończyła się sukcesem.

Akcja honorowego krwiodawstwa od wielu lat jest organizowana przez Wydział Dowodzenia we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, wpisując się tym samym w tradycję szkoły. Chętnych, którzy włączają się w tę szlachetną inicjatywę nie brakuje i cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy i kadry CSP.

Dziś, 36 słuchaczy naszej szkoły bezinteresownie zdecydowało się zjednoczyć siły i podzielić tym wartościowym darem. Niezmiernie cieszy fakt, że wspólnie udało się zebrać ponad 16 litrów cennego leku.

Dziękujemy wszystkim honorowym dawcom krwi i osobom, które swoją pracą i wsparciem włączyły się w przedsięwzięcie. Wasza bezinteresowna ofiarność, dzięki której możliwe jest ratowanie życia drugiemu człowiekowi, to piękny gest, godny najwyższego uznania.

kr

zdj. Mariusz Mazewski ZSS i Katarzyna Rucka WP