Bo uśmiech dziecka jest najważniejszy

Data publikacji 04.04.2014

Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego wraz z kadrą Wydziału Dowodzenia Centrum Szkolenia Policji udali się do Domu Dziecka im. Piusa XI w Chotomowie, by odwiedzić wychowanków, wręczyć prezent i mnóstwo słodkości.

To już kolejne spotkanie słuchaczy i kadry Wydziału Dowodzenia z podopiecznymi chotomowskiego Domu Dziecka, którzy są dla nas szczególnie bliscy, dlatego też chcielibyśmy aby uśmiech na ich twarzach gościł jak najczęściej.

Podczas wizyty dzieci zostały obdarowane słodyczami i upominkiem w postaci drukarki laserowej. Prezenty zostały zakupione z inicjatywy samorządu słuchaczy, ze środków uzyskanych w ramach zbiórki koleżeńskiej.

Mieszkańcy Domu Dziecka i ich opiekunowie jak zwykle przyjęli nas ciepło i z entuzjazmem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

kr

zdj. ze zbiorów WD