Pucharowe emocje pod siatką w CSP - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pucharowe emocje pod siatką w CSP

Data publikacji 26.03.2014

Dużo emocji i sportowa rywalizacja towarzyszą siatkarskiemu turniejowi o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji, który od poniedziałku rozgrywany jest w hali sportowej naszej szkoły. Na boisku naprzeciw siebie stanęli słuchacze reprezentujący poszczególne kompanie oraz kadra Wydziału Dowodzenia.

    Pierwsze dni wiosny w CSP upływają pod znakiem rozgrywek sportowych w ramach Turnieju Piłki Siatkowej, który spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem. W fazie eliminacji grupowych do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn, w skład których weszli słuchacze oraz kadra Wydziału Dowodzenia. Mecze w trakcie turnieju zostaną rozegrane w systemie grupowym, który wyłoni ćwierćfinalistów.
    Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie drużyn. Emocji i ducha sportowej rywalizacji nie brakowało nikomu. Turniejowe zmagania już w pierwszych minutach pokazały,że poziom jest wysoki a rywalizacja o I miejsce, którego stawką jest Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji, niezwykle zacięta. Co ciekawe nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwa sędzia Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a zarazem słuchacz kursu SZP-9/13 post. Miłosz Marynowski.
    Mecz finałowy i uroczyste zakończenie turnieju zostały zaplanowane na 2 kwietnia 2014 r. Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom oraz głośnego dopingu żywiołowo kibicującej publiczności. Z niecierpliwością czekamy na ostatni gwizdek sędziego i wyłonienie zwycięskiej drużyny.

KR