Spotkanie noworoczne

Data publikacji 15.01.2014

Święta Bożego Narodzenia już wprawdzie minęły, ale wszyscy chcemy jak najdłużej zatrzymać towarzyszący im nastrój serdecznych relacji. Właśnie temu służyło dzisiejsze spotkanie Kierownictwa Centrum Szkolenia Policji z funkcjonariuszami oraz pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi. Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie.

Komendant CSP insp. dr Roman Stawicki powitał zgromadzonych w auli szkoły, a wśród nich gości – przedstawicieli duchowieństwa, władz samorządowych miasta i powiatu Legionowskiego oraz przedstawicieli kierownictwa jednostek organizacyjnych wojska i policji. Przekazał wszystkim noworoczne życzenia – zdrowia, życzliwości i zrozumienia ze strony innych ludzi, wielu sukcesów, wytrwałości i determinacji w realizacji planów oraz zamierzeń, a także jak najwięcej szczęśliwych dni spędzonych z najbliższymi.

Niezwykle miłym akcentem spotkania był występ Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie. Swoje umiejętności zaprezentował duet saksofonowy, kwintet instrumentów dętych, kwartet jazzowy oraz big-band. Wykonywane utwory wywołały żywą reakcję i entuzjazm wśród publiczności – gromkie brawa bardzo często nagradzały artystów.

Dzisiejsze popołudnie upłynęło w sympatycznej, koleżeńskiej atmosferze. Sądzimy, że tego typu uroczystości warto wpisać na stałe do kalendarza przedsięwzięć naszej szkoły.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Posłuchaj występu

cz. 1                               cz. 2                              cz. 3                                  cz. 4