Zawada gratuluje naszym najlepszym strzelcom - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 11.05.2007

Popularny aktor Marek Włodarczyk w towarzystwie Komendantów CSP wręczył zwycięskie trofea laureatom Konkursu Strzeleckiego dla słuchaczy.

 

 


zdjęcie Zgłaszając się do konkursu z pewnością nie spodziewali się, że pogratuluje im jeden z najbardziej ulubionych polskich aktorów. Komisarz Adam Zawada przybył do Centrum, aby osobiście wręczyć nagrody laureatom zawodów strzeleckich zorganizowanych dla słuchaczy naszej szkoły przez ZTiTI.

Miły, ujmujący aktor czuł się wśród policjantów jak ryba w wodzie. Z zainteresowaniem przyglądał się życiu naszej szkoły. Gratulując słuchaczom wyników stwierdził, że Adam trafia nawet z 50 metrów w cel... ale tylko na filmie. Oblegany przez słuchaczy z cierpliwością rozdawał autografy i pozował do zdjęć, bo każdy chciał mieć z nim fotkę. Nagrody za zwycięstwo wręczał w towarzystwie naszych komendantów, których również ujął swoją skromnością i urokiem.

zdjęcie   zdjęcie

zdjęcie   zdjęcie

 zdjęcie   zdjęcie

Anna Galant, rzecznik CSP
Zdjęcia Piotr Maciejczak ZKS