XVII Festiwal Nauki w Jabłonnie

Data publikacji 23.09.2013

21 września br. na terenie zespołu pałacowo – parkowego w Jabłonnie odbył się XVII Festiwal Nauki. W przedsięwzięciu, pod patronatem Prezesa Polskiej Akademii Nauk i Marszałka Województwa Mazowieckiego, tradycyjnie już uczestniczyło Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego asp. Justyna Setniewska i asp. Marian Łojek zaprezentowali samochód przeznaczony do działań profilaktyczno - edukacyjnych oraz pozostały sprzęt będący na wyposażeniu Policji. Podinsp. Dariusz Śledziewski, nadkom. Sławomir Ronowicz i podkom. Waldemar Weremko z Zakładu Szkoleń Specjalnych przygotowali stanowisko daktyloskopii. Stoiska promocyjne Centrum Szkolenia Policji cieszyły się dużym zainteresowaniem – odwiedziło je ok. 300 osób.

Tekst i zdjęcia – Justyna Setniewska Zakład Ruchu Drogowego